Breaking News :

nothing found
27-11-2022

Ndërron jetë nëna e atdhetarit Hazbi Lika

Advertisement

Një lajm tronditës nga atdhetari i shquar, Hazbi Lika. Ai sot ka njoftuar se sot i ka ndërruar jetë nëna e tij. Varrimi i saj bëhet sot në drekë, dhe z. Lika ka kërkuar që të respektohen rregullat e pandemisë.

Z. Lika ka theksuar në njoftimin e tij në rrjetin social që “të bëjmë vepra të mira e të shpresojmë që të afërmit tonë t’i takojmë në jetën e amshueshme!”.

Postimi i plotë i z. Lika:

Te nderuar familjare, te respektuar miq e dashamire! Sot ne ora 6 te mengjesit nderroj jete nena jone e dashur! Ndarja ishte e rende dhe e dhimbshme! I qofshim fale atij qe na sjelle ne ket bote dhe atij qe na merr nga kjo bote. Le te bejm vepra te mira e te shpresojme qe te afermit tone ti takojme ne jeten e amshueshme! Varrimi behet sot ne dreke dhe i lus pjesmaresit te rrespektojn rregullat!

Advertisement

Read Previous

Spasovski: Siguria në trafik, prioritet i MPB-së

Read Next

Ja kurr do të shpërndahet ndihma prej 6000 denarëve