Ndërron jetë mjeku i njohur nga Tetova (Foto)

Advertisement

Mjeku i njohur nga Tetova, Fatmir Rushani ka ndërruar jetë. Shkaqet e vde*kjes ende nuk dihen por shumë miq dhe familjarë në rrjetët sociale kanë ngushëlluar familjen Rushani.

Ndryshe Rushani në Tetovë ka punuar si mjek i sëmundjeve të lëkurës./Monitor.mk/

Advertisement

Read Previous

Совети од лабораторија: Д-димер, кога и колку често треба да се мери

Read Next

Наставата во основното и средното ќе започне на 1 февруари со физичко присуство

%d bloggers like this: