Breaking News :

nothing found
23-09-2023

Ndërron jetë babai i dëshmorit Afrim Krasniqi nga Malisheva

Advertisement

Ka ndërruar jetë, Fazli Krasniqi, babai i dëshmorit të kombit, Afrim Krasniqi nga fshati Bardh, Komuna e Malishevës

Lajmin e ka bërë të ditur nipi i tij, Kastrioti.

Ai ka bërë me dije se varrimi i të ndjerit do të bëhet sot në ora 14:00.

Njoftimi i plotë:

“NJOFTIM…

Njoftoj të gjithë Shok,Dashamir sot Me Daten 08.06.2023 Ne Oren 14:00 Behet Varrimi i Të Ndjerit Axhës Tonë…

Fazli Rrahim Krasniqi

Baba i Dëshmorit AFRIM KRASNIQI.

Ne Varrezat e Fsh.Bardhë(Lladroviq)

Me Pjesëmarrjen Tuaj e ndajmë Dhimbjen Së Bashku..

Te allahit jemi, dhe te aj dote kthehemi

ME RESPEKT FAMILJA KRASNIQI”.

Advertisement

Read Previous

Babai e harroi në makinë, ndërron jetë foshnja 1 vjeçare

Read Next

Shefi i OSBE-së: Kryetarët e komunave në Veri s’kanë legjitimitet