Ndërroi jetë i riu nga Shkupi

Estimated read time 1 min read

Me datë 21.06.2024 në ora 20.10 në Stacionin Policor Karposh është raportuar se në Spitalin e Përgjithshëm të qytetit “8 Shtatori” pa shenja jete është sjellë E.D. (35) nga Shkupi.

Sipas deklaratës së babait të tij, E.D. është sëmurë në shtëpi dhe më pas është dërguar në spital, ku mjeku ka konstatuar vdekjen pa shenja të dukshme dhune.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

You May Also Like