Breaking News :

nothing found
02-02-2023

Ndërpritet ndeshja, lojtarët çelin iftar në stadium (VIDEO/FOTO)

Advertisement

Në ndeshjen Giresunspor-Keçiörengücü,  e vlefshme për janë e 30-të të Ligës së Parë të Turqisë, përballja u ndal për disa momente, derisa lojtarët që ishin me agjërim bën iftar.

Ndeshja Giresunspor-Ankara Keçiörengücü, u ndërpre për disa momente në minuan e 10-të.
Në ndeshjen e luajtur në ditën e parë të Ramazanit, futbollistët e ekipit vizitues u afruan tek vija për të prishur agjërimet e tyre, dukë bërë  iftar.

Një zyrtar i ekipit u dha katër futbollistëve hurma, ujë dhe banane.
Në video shihet edhe portieri që pi ujë në ato momente. /Telegrafi/

VIDEON NDIQENI >KËTU<

Advertisement

Read Previous

Shefqet Krasniqi: Nuk mundet çdo lloj kastraveci e çdo lloj sokakxhie të trajtoj Kuranin

Read Next

Qeveria e Italisë jep “OK” për stadiumet me tifoz