Breaking News :

nothing found
09-08-2022

Ndahet nga jeta Nahil Ramadani ish ushtar i UÇK-së

Advertisement

Pas një sëmundje sot ndroj jetë Nahil Ramadani nga Tetova ish ushtarë i UÇK-së dhe i plagosur në betejën e Koshares brigada 138 Agim Ramadani.
Nahil Ramadani u lind 21.11.1974 në Tetovë
Në moshën 5 vjecare bashke me familje mergojne ne Hamburg te Germanise
Ne vitin 1998 ju bashkangjit UCK-së
Ai pas luftes perseri u kthye ne Hamburg ku veproj dhe punoi bashke me familje deri ne frymen e ti te fundit
Nahili la pas vetes gruan dhe 3 femijë.
Një jetë të tërë kushtuar atëdheut.
U prefsh në Paqë
Lavdi

Advertisement

Read Previous

Si i ka marrëdhëniet Arber Ademi me Elmi Azirin e ASH pas incidentit në Kuvend (VIDEO)

Read Next

FOTO/ Kush është oficerja simpatike që mban si kafshë shtëpiake një gjarpër