Breaking News :

nothing found
28-09-2023

Naim Abazi: “Ezani napër Xhami duhet të ndalohet se po i Shqetson Qytetaret, Ne Jemi Shtet Evropian”

Advertisement

Naim Abazi: “Ezani Naper Xhami Duhet Te Ndalohet Se Po I Shqetson Qytetaret, Ne Jemi Shtet Evropian” Këngëtari nga Kosova Naim Abazi i ftuar sot në emisionin Mirage nga Lajmi.net foli rreth shumë çështjesh të ndryshme.

si dhe për ndryshimin e tij të fundit që u përfol shumë nëpër media mbjellja e flokëve që para disa muajsh Naimi e kreu këtë ndryshim, “Nëse unë i këndoj hoxhës në ditëlindje pa pare dhe ajo që u përfol se Halil Kastrati ndërton shtëpi ndërsa unë dhe Mihrija festojmë ditëlindjen bashk me kreun e BFI-së në Maqedoni është skandaloze, Halili ndërton shtëpi me para të njerëzve që ja dhurojnë ndërsa unë ndihmoj me parat që i fitoj vetë” ka thënë mes tjerash Naim Abazi në intervistën për Mirage

Advertisement

Read Previous

Bilall Kasami zgjidhet Kryetar i Këshillit të rajonit të Pollogut

Read Next

Pasojat nga lëndët piroteknike, MPB ua kujton qytetarëve dënimet nga përdorimi i tyre!