Breaking News :

nothing found
10-06-2023

Myftaraj: 100 hoxhallarë do t’i luten Allahut për futbollistët Shaqiri dhe Mustafi

Advertisement

Kastriot Myftaraj në rrjetin social Facebook, përsëri ka nisur me provokimet e tij tash më të njohura për fenë Islame, njofton nmk-post.

Myftaraj ka ironizuar me futbollistët shqiptar Shaqiri dhe Mustafa duke thënë se “100 hoxhallarë do t’i luten Allahut për futbollistët Shaqiri dhe Mustafi.

Ja postimi i plotë:

KLIKO KETU për ta parë postimin e plotë

Advertisement

Read Previous

Shqipëria për herë të parë sot ka regjistruar gati 1000 raste me Covid 19

Read Next

Vetura përplas një këmbësor në Çair