Breaking News :

nothing found
27-09-2023

MPB mbyll zyrat e “Besa Trans”

Advertisement

Para pak çastesh përfaqësues të MPB-së, nga sektori për Kriminalistikë teknike kanë vendosur ngjitëse që mbajnë vulën e këtij dikasteri. Kjo nënkupton se pronari i këtij agjencioni duhet të paraqitet në këtë sektor për të sqaruar dilemat dhe çështjet e ngritura nga organet kompetente./Alsat

Advertisement

Read Previous

Ekspertët bullgarë: Autobusi ka qenë i vjetër 15-20 vjet, është riparuar në Turqi

Read Next

Mickoski: Nuk kam informacione se çfarë vendimi do të sjellë Alternativa