Breaking News :

nothing found
27-09-2023

Moti sot

Advertisement

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare në rajonet malore. Do të fryjë erë mesatare nga drejtimi veriperëndimor.
Temperaturat minimale do të lëvizin prej -5 deri 2 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 4 deri 13 gradë celcius.
Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë me diell por i ftohtë. Gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar deri në 60 km/h./Telegrafi/

Advertisement

Read Previous

“Me sa duket Serbia po përgatitet për luftë”, ekspertët zbulojnë taktikën ruse për ta hutuar Amerikën

Read Next

Eshtë multimilioner, por ja në çfarë kushte jeton nëna e Nusretit