Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me vranësira dhe me mjegulla.

Temperaturat e mëngjesit në gjithë vendin janë nën zero gradë celsius, kurse temperatura maksimale do të arrijë deri në 11 gradë celsius.

Gjatë ditës së nesërme moti do të jetë me vranësira, ku temperaturat do të lëvizin në intervalin prej 0 deri 11 gradë celsius./Telegrafi/

Read Previous

Filipçe sot takohet me Trupin Koordinues për vaksina kundër Covid-19

Read Next

Ish-ministri shqiptar sot ndërroi jetë në moshën 59 vjeçare

%d bloggers like this: