Breaking News :

nothing found
26-09-2023

Momenti kur Arjola dhe Beniada puthen në buzë

Advertisement

Këtë periudhë, që nga data 5 tetor kemi parë situata nga më të ndryshmet në shtëpinë e Big Brother VIP.

Një situatë si duket hiç e sikletshme ka ndodhur së fundmi mes Arjolës dhe Beniadës.

Derisa po qëndronin në oborr, dyshja kanë shkëmbyer një puthje me njëra-tjetrën.

Advertisement

Read Previous

Koloneli shqiptar: Nëse do ketë luftë në Ukrainë, gati t’i bashkohemi SHBA-së kundër Rusisë

Read Next

VMRO i reagon LSDM-së dhe BDI-së: Kri*minaliteti i tyre po na kushton me jetë!