Breaking News :

nothing found
21-09-2023

Mësohet identiteti i polices kosovare që u gjet e vdekur në varreza!

Advertisement

Zyrtarja policore, Ajtene Islami është gjetur e vdekur në varrezat e Gjilanit, mëson Indeksonline.

Zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani ka konfirmuar se Policia e Kosovës është njoftuar se në varrezat e qytetit në Gjilan është një person që dyshohet se është pa shenja jete.

“Njësitë tona kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe mjeku kujdestar e ka konfirmuar vdekjen e një personi të gjinisë femërore. Personi i vdekur është zyrtare policore. Për momentin, rasti nga hetuesit është duke u cilësuar si vdekje e dyshimtë”, ka thënë Hashani.

Advertisement

Read Previous

Pamje të reja kur grabitësit në Prizren furnizohen me karburant

Read Next

Elegante me fuѕtanin suрer të ѕhkurtër, роliсja ѕеkѕi e Koѕovës “çmend” fanѕat (FOTO)