Breaking News :

nothing found
23-09-2023

Me ar*më lodër vidhen mbi 15 mijë euro

Advertisement

Një person i mask*uar dhe nën kërc*ënimin e një ar*me lodër, ka grab*itur 15 mijë e 750 euro në zyrën për transferim parash në Mitrovicë. Por, “loja” nuk i shkoi gjatë, i dysh*uari u arre*stua nga Policia e Kosovës.
“Është arre*stuar i dyshu*ari mashkull kosovar pasi që i njëjti i mas*kuar dhe nën kër*cënimin e armës , në zyrën për transferim parash nga vik*tima femër kosovare ka grab*itur një shumë parash prej 15.750€”, ka njoftuar Policia e Kosovës.
Si dëshmi materiale i janë gjetur dhe sekuestruar shuma e parave, një mas*kë, një palë dorëza dhe një ar*më plastike lodër. Vik*tima për shkak shqetësimi ka pranuar trajtim mjekësor ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.
Sipas Policisë rasti është në procedurë hetimore./Periskopi

Advertisement

Read Previous

Zaevi largohet, LSDM-ja do ta zgjedh liderin e ri me 12 dhjetor!

Read Next

Raporti i policisë: Sul*mi në Gllogjan dysho*het se u krye me kall*ash, i dyshuari gjendet në arrati