Breaking News :

nothing found
26-09-2023

Llapjanët kampionë të çajit, e pijnë “për ta tretur bukën”

Advertisement

Edhe në Ditën Ndërkombëtare të Çajit, llapjanët nuk heqin dorë nga konsumimi i tij.

Sipas një çajxhiu, çaji ka edhe veti shëruese, kjo për shkak se njerëzit nuk kanë kokëdhimbje, pasi ta konsumojnë atë.

Dita Ndërkombëtare e Çajit u shënua për herë të parë në Nju Delhi, më 2005.

Advertisement

Read Previous

‘Nuk dija ku kisha varrin e babait’, banori i Big Brother VIP nuk mban dot lotët

Read Next

Shënon 3 gola dhe merr çmim një kg sheqer!!