Breaking News :

nothing found
28-09-2023

Lajmi i keq për ata që kanë investuar në BITCOIN

Advertisement

Kriptovaluta Bitcoin ka shënuar një rënie të madhe prej 12.14 % dhe është ulur në vlerën e 47 mijë e 176 dollarëve, duke humbur 6 mijë e 567 dollarë.

Ndërkohë nëse krahasohet me nivelin më të lartë që kishte kapur më 10 nëntor (69 mijë dollarë), tashmë Bitcoin ka një rënie në total 31,6 %, shkruan Reuters.

Rënie ka pësuar edhe Ether me 10.14% duke shkuar në vlerën e 3 mijë e 794 dollarë, duke humbur 428 dollarë nga vlera e mëparshme./Express

Advertisement

Read Previous

Dy vëllezër rri*hen mes veti

Read Next

A është varianti Omicron i koronavirusit më i rrezikshëm për foshnjat?