Breaking News :

nothing found
12-08-2022

LAJMI FUNDIT / Humb jetën 25 vjeçarja si pasoj e një aksidenti trafiku

Advertisement

Një person ka humbur jetën gjatë një aksidenti të ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Vlorë- Fier.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 19:25 në zonën e njohur si Kripa, ku automjeti ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Viktima bëhet e ditur se është një 25-vjeçare, e identifikuar me inicialet S.Ç., ndërsa e plagosur ka mbetur S.M., 22-vjeç.

Forcat e policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit./Opinion

Advertisement

Read Previous

Eksklusive -Lajmi i Ministrisë për 11 të vdekur nga Covid19 në Tetovë është gabim

Read Next

Biden: Po i afrohemi imunitetit kolektiv