Breaking News :

nothing found
26-09-2023

Lajmi Fundit/ Ãütörë Të Pa Njohur Sülmöjnë Mjetin Që Po Transportonte Para, Ja Çfarë Ndodhi

Advertisement

Një automjet që transportonte të hollat e bankave është su l mu ar me ar m ë zj ar ri sot në rrugën Gjilan-Prishtinë, raporton Gazeta Express.Lajmin për Express e ka konfirmuar zëdhënësi i MPB-së.“Ju njoftojmë se më datën 18.11.2021, rreth orës 15:25, kemi pranuar një informatë se në fshatin Parallovë, magjistralen Gjilan-Prishtinë, persona të panjohur kan sht ë n ë me a r më zj ar ri në drejtim të një kombi i një kompanie, i cili ka qenë duke transportuar para të bankave”, tha Hashani për Express. MPB ka dalë në vend të ngjarjes dhe janë duke hetuar rastin.
Nuk dihet nëse ha j nat kanë arritur të vjed hin paratë.
Deri në këto momente nuk raportohet për të lënduar e as për të a rr est uar.

Express do të ju mbajë të informuar.

Advertisement

Read Previous

Si ndodhi tentim-grabitja në Prizren? Flet dëshmitari që pa ngjarjen me sy

Read Next

Grabitja në Prizren: Arrestohet Leotrim Latifi, i cili bëri 18 grabitje të armatosura deri më tani