Breaking News :

nothing found
23-09-2023

LAJM I MIRË: Adriana Matoshi e përfundon me sukses operacionin

Advertisement

Deputetja dhe aktorja kosovare, Adriana Matoshi, ditë më parë njoftoi që i është rikthyer tumori në tru.
Ajo iu nënshtrua sot [e mërkurë] operimit në Tiranë.

Familjarë të aktores i kanë bërë me dije Kohës, se operimi ka kaluar me sukses.

Për të gjatë ditës së djeshme u organizua edhe marsh mbështetës. /Periskopi

Advertisement

Read Previous

Postimi prekës i Keith para hyrjes së Adriana Matoshit në opèracion

Read Next

Filipçe: Ende është herët për vaksinim të detyrueshëm!