Breaking News :

nothing found
28-09-2023

“Kur ta shihni në burg ta keni parasysh vetë…”! – Noizy ka një thirrje për të gjithë të burgosurit

Advertisement

Reperi i njohur Rigles Rajku i njohur si Noizy ka bërë dhe ai një reagim të fortë për vra*sjen ma*kaber të 8-vjeçarit Mateo Vesiut ngjarje që tronditi mbarë opinionin publik.
Noizy nëpërmjet një story që ka shpërndarë në llogarinë e tij në Instagram, u ka bërë thirrje të gjithë të bur*gosurve.

Reperi ka publikuar foton e autorit të kri*mit mak*kaber Klodian Çalamanit, mbi të cilën shkruan:

Advertisement

Read Previous

Zbulohet gjinia e bebit të Marina Vjollcës

Read Next

E rëndë: Burri kosovar qëllon veten me armë zjarri në rrugën “Lec Gradica” në Prishtinë