Breaking News :

nothing found
27-09-2023

Kryeministri holandez impresionohet nga zyra e Ramës

Advertisement

Në vizitën e tij në Tiranë, kryeministri holandez, Mark Rutte shikoi nga afër edhe zyrën e kryeministrit Edi Rama.

Rama shihet teksa i tregon me detaje homolgut të tij vendin ku punon.

Videoja është publikuar nga vetë kreu i qeverisë, krahas së cilës shkruan se zyra e Rutte është me e veçanta që ka parë, e ndaj priste t’i kthente nderin e mikpritjes miqësore në Tiranë.

“Zyra e Kryeministrit hollandez në Hagë është më e veçanta që kam parë dhe prej kohësh prisja t’i ktheja mikut tim në Tiranë, nderin e mikpritjes shumë miqësore që më rezervoi në zyrën e tij.”

Advertisement

Read Previous

Mustafa: Osmani akoma vepron si me qenë në Vetëvendosje

Read Next

Lukashenko sulmon liderët evropianë: Ju bastardë të çmendur!