Breaking News :

nothing found
21-09-2023

Koment degjenerues edhe për Arjan Konomin: 50 vjeç pa martuar, s’ka qenë i lidhur me femra dhe flet për çifte

Advertisement

Arjan Konomi ka qene i perfshire ne ceshtjen e Alvises dhe Hysenit ku ka perdorur ofendime nga me te rendat per vajzen ne fjale.
Sigurisht qe edhe me te rrjeti eshte tejet i irrituar. Se fundmi konkurrenti i Perputhen 1 ka bere nje postim ne Insta story me foton e Arjanit ku perbri shkruan:

”Arjan Konomi opinionisti kryesor dhe nje nder njerezit me te afert te produksionit. 50 vjec i pamartuar kurre ne jeten e tij paksa te cuditshme. Nuk eshte folur kurre per nje lidhje me nje femer, ka dy vjet qe gjykon si duhet te jete nje cift djale vajze dhe vete s’ka qene kurre cift.

Advertisement

Read Previous

Lira turke në rënie të lirë, qytetarët në kushte ekstreme: Po pakësojmë edhe ujin e pijshëm

Read Next

A e keni ditur? Këta janë politikanët kosovar që jetojnë me nga dy gra