Breaking News :

nothing found
21-09-2023

Kjo është këngëtarja që pritet të bëhet sonte pjesë e Big Brother

Advertisement

Hyrjet e reja në “Big Brother VIP” duket se nuk kanë në plan të përfundojnë. Mbrëmjen e sotme, një tjetër banore do t’u bashkohet personazheve të “Big Brother VIP”.

Burime për Anabel bëjnë me dije se këngëtarja Big Mama do të jetë banorja më e re në shtëpinë më të komentuar të momentit.

Big Mama njihet për natyrën e saj të drejtpërdrejtë, humorin dhe energjinë që e karakterizon në çdo dalje televizive. Kemi përshtypjen se do të kemi një Beniada të dytë, thjesht pak më ekspresive, por siç thuhet në të tilla raste, mbetet për t’u parë

Advertisement

Read Previous

Nga e hëna rregulla të reja të hyrjes në Zvicër

Read Next

Policia e Kosovës jep detaje për djegien e autobusit në Fushë Kosovë