Breaking News :

nothing found
26-09-2023

Kjo është familja 4 anëtarëshe nga Shkupi që humbën jetën në Bullgari

Advertisement

Mediat mësojnë se katër anëtarë të një familje shqiptare kanë humbur jetën në aksi*dentin tragj*ik në Bullgari. Avni Ahmeti -1985, Xhihan Ahmeti-1985 dhe dy fëmijët Luan Ahmeti – 2017 dhe Alban Ahmeti-2017.

Kujtojmë se kryeministri Zoran Zaev ka thënë se lidhur me shkaqet për aksidentin do të lejojë që autoritet e Bullgarisë, të kryejnë hetimin./Nmk-post/

Advertisement

Read Previous

Rrëfen dëshmitari: Autobusi duke lëvizur ekspl*odoi

Read Next

Reagon Mickoski: Tragj*edi e madhe për vendin!