Breaking News :

nothing found
21-09-2023

Këta janë të arrestuarit për vrasjen e trefishtë në Gllogjan

Advertisement

Policia e Kosovës ka arrestuar tre persona lidhur me vr.asjen e trefishtë në Gllogjan.

Paparaci ka zbuluar se bëhet fjalë për tre të arrestuar nga fshati Gllogjan.

E konfirmon Pro.kuroria: Tre persona janë arr.estuar për vr.asjen e trefishtë…

Tre të arr.estuarit dyshohet se kanë lidhje me vr.asjen e shoferit Gani Gjokaj dhe dy nxënësve Genta Mustafaj dhe Ledion Hamzaj në Gllogjan.

Dyshohen se m.otivet e këtij s.ulmi lidhen me një rast të ve.tëvr.asjes të një vajze (emër i njohur për redaksinë) nga Gllogjani.

Sipas familjes së vajzës së vetëvr.arë arsyeja e kësaj vetëvr.asje është shoferi i autobusit, Gani Gjokaj.

Pr0kuroria e Pejës ka thirru konferencë të jashtëzakonshme sot në orën 21:30.

“Ju ftojmë të merrni pjesë në konferencën e jashtëzakonshme për media, e cila do të mbahet sonte nga ora 21:30, në objektin e Pr0kurorit të Shtetit, kati i tretë, salla e takimeve të KPK-së”, shkruhet në njoftim.

Kujtojmë se v.ras.ja e trefishtë në Gllogjan ndodhi mbrëmjen e 26 nëntorit, pas një su.lmi me ka.llash.nikov që u bë drejtim të autobusit i cili ishte në lëvizje./GazetaExpress

Advertisement

Read Previous

Osmani: Nëse jo më 14 dhjetor, ka mundësi që edhe më 31 dhjetor të nisim negociatat

Read Next

Kriza e urisë pushton Afganistanin, nëna shet një nga binjakët e sapolindur