• 12-05-2021

Kërc*ënoi me jetë babain e tij, arres*tohet 27 vjeçari nga Tetova

Dje (13-prill) në ora 08:20 pjesëtarët e policisë nga SPB Tetovë e kanë privuar nga liria 27 vjeçarin Xh.I. nga Tetova, për arsye se në shtëpinë e tyre familjare kishte demonstruar sjellje agre*sive, kështu që kishte dëmtuar orenditë e brendshme të shtëpisë dhe e kishte kërc*ënuar se do ta vri*ste babain e tij 57-vjeç, me një mjet të mpre*htë./Alsat-M/

Read Previous

Brazil, 3.808 viktima dhe mbi 82 mijë raste të reja me COVID-19

Read Next

Borisov nuk do të jetë kandidat për kryeministër në Bullgari

%d bloggers like this: