Breaking News :

nothing found
21-09-2023

Këngëtari i njohur bëhet “prift”

Advertisement

Balenciaga publikoi të martën fushatën e re reklamuese, ku protagonist ishte sërish Justin Bieber. Këngëtari kanadez dhe marka luksoze ndanë një foto në rrjete sociale dhe ajo që tërhoqi vëmendjen ishte pamja e tij interesante.

Bieber shfaqej me një xhaketë të gjatë deri në fund të këmbëve, me çizme të trasha dhe një varëse që mbante disa çelësa. Fansat shpërthyen në komente duke e krahasuar këngëtarin me një prift.

“Pastor Bieber.“Baba Biebs?” shkroi një ndjekës ndërsa një tjetër komentoi: “Pastor Bieber 🙏🏼”, “Jezus Krishti për Balenciaga”. Bieber u emërua fytyra e re e Balenciaga në korrik.

Advertisement

Read Previous

36-vjeçarja shqiptare “nëna” e drogës në Itali, ruante 450 kg kanabis

Read Next

Supermodelja 56 vjeçare sfilon me bikini minimalist për të celebruar “bukurinë e të moshuarit” (fotot)