Breaking News :

nothing found
27-09-2023

Kasami për vendimin e Kastriot Rexhepit: Nuk jam i befasuar!

Advertisement

Lideri i Besës dhe kryetari aktual i Komunës së Tetovës, Bilal Kasami sot para Kuvendit në një prononcim për media tha se është këtu për të parë se çfarë po ndodh sepse nuk ka informacione.

I pyetur nëse ka mbetur i befasuar nga deputeti i tij Kastriot Rexhepi, Kasami shtoi se nuk është i befasuar.

“Jo, nuk jam i befasuar për asgjë”, tha Kasami.

Më herët, deputeti i Besës, Kastriot Rexhepi, përmes profilit të tij në Facebook ka treguar se nuk do të marrë pjesë në seancën në të cilën duhet të votohet për votëbesimin e Qeverisë.

Advertisement

Read Previous

Hoxha: Bashkëpunimi me opozitën ASH-AAA do të vazhdojë deri në rënien e fundit të këtij regjimi

Read Next

Taravari: Kemi zëvendësim për deputetin Kastriot Rexhepi, Qeveria do të bie