Breaking News :

nothing found
29-09-2022

Kasami nga Besa uron presidentin e ri të SHBA-së Joe Biden

Advertisement

Kreu i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami, ka uruar presidentin e sapo zgjedhur të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Kasami në rrjetin social Facebook shkruan:

“Populli ynë mik amerikan bëri zgjedhjen më të mirë për President të SHBA-së. Një urim i përzemërt për të gjithë qytetarët e SHBA-ve, duke respektuar vullnetin e tyre për zgjedhjen për President të 46, mikun e popullit shqiptar Joe Biden.

Miqësia dhe respekti i popullit shqiptar ndaj SHBA-ve do të jenë të përhershme, ndërsa me Presidentin Biden edhe më të fuqishme. Zoti e bekoftë SHBA-në, Zoti e bekoftë miqësinë dhe partneritetin tonë!??

Advertisement

Read Previous

Ali Ahmeti uron Presidentin e ri Amerikan Joe Biden

Read Next

Kanë filluar punimet për spitalin modular në Dibër