Breaking News :

nothing found
14-08-2022

Kandidatja për deputete nga Lëvizja Vetëvendosje, publikon një moment të lumtur krah të dashurit

Advertisement

Lidhja e Adriana Matoshit me futbollistin e artistin afrikan, Keith Groeneveld, prej muajsh është komentuar mjaft shumë në faqet rozë.

Që nga zyrtarizimi i romancës së tyre vitin e kaluar, çifti kanë qenë në vëmendje të publikut e po ashtu edhe në rrjete sociale.

Megjithatë, të njëjtit po vazhdojnë t’i ngacmojnë ndjekësit me postime e dedikime të shumta ndaj njëri-tjetrit.

 

Një të tillë së fundmi e ka bërë aktorja nga Gjilani, e cila ka ndarë një moment të lumtur përkrah Keith.

Reagimet në hapësirën për komente gjithashtu nuk kanë munguar nga miqtë e fansat e 40 vjeçares.

 

Kjo ndryshe është romanca e dytë publike e Adrianës, pasi ka qenë e martuar më parë me biznesmenin Albert Sylejmani dhe kanë katër fëmijë së bashku. /Telegrafi/

Advertisement

Read Previous

I pastrehu vdiq nga i ftohti edhe pse në bankë kishte 100 mijë euro

Read Next

Sul*mohet fizikisht drejtori ekonomik i spitalit të Tetovës nga sigurmi i spitalit