Breaking News :

nothing found
08-06-2023

Kanali Shtëpisë së Bardhë në youtube fshin videot e Trump

Advertisement

Administrata e re në Shtëpinë e Bardhë menjëherë i është përveshur punës. Mediat amerikane bëjnë me dije se nga kanali i Shtëpisë së Bardhë youtube janë fshirë të gjitha videot e ish-Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump. Sipas raportimeve dhe nga ajo që mund të vërehet në kanalin më të madh të videove në internet Youtube, i vetmi video material është ai i inaugurimit të Presidentit të 46 të SHBA-ve, Joe Biden. Kjo është e vetmja video në dispozicion e cila mund të klikohet.

Advertisement

Read Previous

Vetëvendosje publikon sloganin që do të garojë në zgjedhjet e 14 shkurtit

Read Next

Mjeku shqiptar nga Gjermania argumenton pse vaksina ska asnje ndikim negativ mbi shtatzaninë