Breaking News :

nothing found
28-09-2022

Ja sa të infektuar u regjistruan sot nga Covid-19 në Maqedoni

Advertisement

Ministria e Shëndetësisë informon se janë kryer 2543 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 477 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni. Gjithastu 331 pacientë janë regjistruar si të sheruar dhe 10 viktima nga virusi korona./nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

Karnten, Austri: Vaksinën e parë e jep mjeku strugan Lirim Useini

Read Next

Hoti: Kurti në vend që të ndihmoj njerëzit nga vërshimet kërcënon me prokurorë