Breaking News :

nothing found
26-09-2023

“Ja u marrsha dhimbjen e shpirtit…”, Adriana Matoshi i reagon ashpër Donaldit dhe Einxhelit pas debatit që patën me Arjolën

Advertisement

Arjola ditëve të fundit po përfshihet në debate të forta brenda shtëpisë.

Njëri ndër debatet më të ashpëra është debati me Donaldin dhe Einxhelin.Ishte Einxhel, Antonela dhe Donaldi që më pas po diskutonin rreth Arjolës.

E si duket kjo nuk i ka pëlqyer shoqës së ngushtë të Arjolës, deputetes dhe aktorës, Adriana Matoshi. Ajo ka reagur përmes një storje në intagram.

Advertisement

Read Previous

Një problem kritik sigurie vë internetin në rrezik

Read Next

IEA parashikon rënie të kërkesës globale për naftë