Breaking News :

nothing found
28-09-2022

Ja sa të infektuar u regjistruan sot nga Covid-19 në Maqedoni

Advertisement

Jozyrtarisht nmk-post meson se janë kryer 3023  teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 520 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni. Gjithastu 372  pacientë janë regjistruar si të sheruar dhe 12 viktima nga virusi korona./nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

Analisit Armend Muja i bashkangjitet Vetëvendosjes

Read Next

Rexhepi: Të punojmë që në të ardhmen KSHZ të funksionojë në bazë të rekomandimeve të OSBE-së