Breaking News :

nothing found
04-12-2022

Ja sa të infektuar u regjistruan sot nga Covid-19 në Maqedoni

Advertisement

Jozyrtarisht nmk-post mëson se janë kryer 2467 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 498 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni. Gjithastu 606 pacientë janë regjistruar si të sheruar dhe 17 viktima nga virusi korona./nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

Dua Lipa e mbyll vitin me një tjetër sukses: Shpallet këngëtarja numër 1 në ‘Billboard’

Read Next

Kasami vlerëson 2020-tën: Ishte një vit i rëndë, shpresojmë për ditë më të mira