Breaking News :

nothing found
29-09-2022

Ja sa të infektuar u regjistruan sot nga Covid-19 në Maqedoni

Advertisement

Jozyrtarisht nmk-post mëson se në 24 orët e fundit janë kryer 1846 teste të dyshuara për COVID-19 dhe prej tyre 199 kanë rezultuar pozitivë. Gjithashtu në 24 orët e fundit 8 pacientë e kanë humbur betejën me virusin, ndërsa janë shëruar 264 persona./nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

U zu në për parti, shqiptari ndë rron jetë pas 9 ditēsh

Read Next

Bien për 30 për qind shitjet e makinave në Gjermani