Breaking News :

nothing found
10-06-2023

Ja sa të infektuar u regjistruan sot nga Covid-19 në Maqedoni

Advertisement

Jozyrtarisht nmk-post mëson se në 24 orët e fundit janë kryer 2161 teste të dyshuara për COVID-19 dhe prej tyre 314 kanë rezultuar pozitivë. Gjithashtu në 24 orët e fundit 8 pacientë e kanë humbur betejën me virusin, ndërsa janë shëruar 210 persona./nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

Parashikimi i Valon Sylës: Kaq përqind mund të arrijë Kurti

Read Next

Tërmet në Gjermani, ja sa ballë ishte