Breaking News :

nothing found
10-06-2023

Ja sa të infektuar u regjistruan sot nga Covid-19 në Maqedoni

Advertisement

Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë kryer 2 540 teste të dyshuara për COVID-19 dhe prej tyre 407 kanë rezultuar pozitivë, ose 16 % e tyre. Po ashtu në 24 orët e fundit 7 pacientë e kanë humbur betejën me virusin, ndërsa janë shëruar 399 persona./Alsat

Advertisement

Read Previous

“Monstra”, gjobitet me 500 euro organizatori i protestave

Read Next

Ja sa të infektuar u regjistruan nga Covid-19 në Shqipëri