• 15-05-2021

Ja sa të infektuar u regjistruan nga Covid-19 në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri raporton se kanë kryer 3856 testime, 455 të shëruar, 942 raste të reja dhe 5 humbje jete në 24 orët e fundit

Read Previous

Ja sa të infektuar u regjistruan sot nga Covid-19 në Maqedoni

Read Next

Brnabiç: S’jemi të lumtur me marrëveshjen e Izraelit dhe Kosovës

%d bloggers like this: