Breaking News :

nothing found
29-03-2023

Ja sa shkelje u regjistruan për mosmbajtje të maskës

Advertisement

Gjatë 24 orëve të fundit (10/11.12.2020) në gjithë territorin e vendit janë regjistruar 697 shkelje për mosmbajtje të maskës mbrojtëse, njofton nmk-post.

 

 

 

Nga Ministria për Punë të Brendshme në vazhdimësi apelojnë deri tek të gjithë qytetarët që të respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria e që kanë për qëllim ballafaqimin me Kovid-19./Northmacedonia-post/

Advertisement

Read Previous

Zaev: Nëse jo tani, problemin me Bullgarinë do ta zgjidhim në verë

Read Next

Revista “Time” zgjedh Bidenin dhe Harrisin “Persona të Vitit”