Breaking News :

nothing found
27-09-2023

Ja restorantet që servojnë ushqim mbi trupat lakuriq të femrave (Foto)

Advertisement

Dy restorante në Split të Kroacisë, po ofrojnë sushi të cilin e shërbejnë mbi trupin e femrave lakuriq.Në meny, kjo ofertë quhet “një performancë artistike e dekorimit dhe servirjes së sushit nga trupi”.Ofrohet dy herë në ditë për një orë e gjysmë dhe kushton nga 3600 kuna (479 euro) deri në 7500 kuna (998 euro) në varësi të numrit të të ftuarve për të cilët kryhet performanca. Që të dy janë në pronësi të së njëjtës kompani dhe gjenden në zemër të qytetit të Splitit.Servirja e sushit në trupin lakuriq të një femre aplikohet prej kohësh në Japoni dhe njihet si Nyotaimori.

Advertisement

Read Previous

Filipçe: Jam krenar, e menaxhova mirë pandeminë

Read Next

Babai shqiptar vr*au vajzën dhe dhëndrin e tij, mediat e huaja publikojnë detaje të reja nga vr*asja