Ja nga cili qytet është tifozi që arriti të hyjë në fushë dhe t’i përshëndes lojtarët e Kombëtares

Estimated read time 1 min read

Gjatë ndeshjes Shqipëri – Itali, loja u ndal për disa minuta, për shkak që brenda fushës u fut një tifoz.Sigurimi arriti ta kapë në mes të fushës duke e rikthyer në pjesën e tifozëve.

Advertisement

Tifozi që hyri në fushën e lojës është Sami Rexhepi nga Skenderaj.Ai jeton që një kohë ne Dusseldorf të Gjermanisë.

Advertisement
Advertisement

You May Also Like