• 20-10-2021

Ja kush emërohet Zv/ drejtor në Agjencinë për Siguri Nacionale

Qeveria në mbledhjen e sotme ka emëruar Besnik Feratin zëvendës drejtor në Agjencinë për Siguri Nacionale.

Ferati është kuadër i Bashkimit Demokratik për Integrim dhe emërimi i tij është dhe një nga premtimet e realizuara të partisë së Ali Ahmetit.

Ferati në këtë post vije në vend të zëvendës drejtorit të deritanishëm Arif Asani.

Emërimi i Besnik Feratit në pozitën e zëvendës drejtorit të Agjencisë për Siguri Nacionale erdhi në kuadër të ndryshimeve të eshalonit të tretë të Qeverisë.

Read Previous

Nikolloski: Zaev duhet të japë dorëheqje

Read Next

1.632 të infektuar nga Kovid-19 në Tetovë, vetëm në nëntor

%d bloggers like this: