Ja bilanci i fundit me Covid-19 në Maqedoninë e Veriut

Estimated read time 1 min read

24 orët e fundit janë kryer 1309 teste të dyshuara për COVID-19 dhe prej tyre 156
kanë rezultuar pozitivë. Në 24 orët e fundit 10 pacient kanë humbur betejen me virusin ndersa 326 persona janë sheruar./Nmk-post/

Advertisement
Advertisement
Advertisement

You May Also Like