Breaking News :

nothing found
10-06-2023

Infektohet me Covid-19 edhe gazetari i njohur shqiptar

Advertisement

Gjatë muajt të fundit ka patur raste të shtuara të infektimeve me koronavirus dhe kjo e shtrirë edhe në moshat e reja që gjatë fillimit të pandmisë dukej se ishin edhe më të mbrojtura.

Ndërkohë bëhet e ditur se edhe Gazetari Milaim Zeka është infektuar nga Covid-19. Nëpërmjet një statusi në “Facebook” ai ka njoftuar se është prekur nga kjo sëmundje.

Ndërsa shprehet falënderues për kujdesin nga ana e mjekëve, Zeka shkruan se gjendja e tij shëndetësore është e mirë./Syri

Advertisement

Read Previous

Pas Bitcoin, një tjetër monedhë dixhitale shënon rritje historike të vlerës

Read Next

Hoti pas letrës së Bidenit: Ju kam paralajmëruar – kur i ke miqtë e fortë, vera te dera