Breaking News :

nothing found
23-09-2023

Incident në Beograd, një person goditet nga protestuesit dhe i thyhet makina

Advertisement

Agjencia e lajmeve “Nova.rs”, ka publikuar një video gjatë protestës së sotme të mbajtur në Beograd ku shihet një përplasje e disa protestuesve me një person i cili siç shkruan “Nova.rs”, kishte goditur një pjesë protestuesish me makinën e tij Reanult Klio.
Ngjarja ka ndodhur në përfundim të tubimit pranë urës së Gazelës ku edhe u mbajt bllokada një orëshe.

Sipas gazetarit të Nova.rs, drejtuesi i makinës ka goditur protestuesit.

Shoferi i makinës është goditur nga një protestues derisa makinës i janë thyer xhamat.

Më pas shoferi ka arritur që të largohet nga protestuesit.

VIDEO

Advertisement

Read Previous

Burri nga Zelanda e Re merr 10 doza të vaksinës anti-COVID në një ditë të vetme

Read Next

LSDM sot zgjedh kryetarin e ri! Zaev largohet, në garë 3 kandidatë