Breaking News :

nothing found
28-06-2022

Imer Selmani humb mikun e tij, ja dedikimi prekës

Advertisement

Ish kandidati për president të Maqedoniasë, Imer Selmani nëpërmjet një postimi në Facebook ka lajmëruar miqt dhe shokët e tij se ka ndërruar miku i tij i afërt, Vedat Rexhepi, shkruan Monitor.mk. Selmani thotë se Rexhepi ka qenë një bashkëpunëtor shumë i mirë dhe janë njohur 27 vite.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5399301466755603&id=100000274102422

Advertisement

Read Previous

E tmerrshme Arrestohen dy prindër, shitën vajzën e tyre!

Read Next

Studentët e kriminalistikës në UT demonstruan praktika të zbulumit

%d bloggers like this: