Breaking News :

nothing found
26-09-2023

I mõrrî jetën gruas, pendohet shqiptari, tregon edhe arsyen se pse ndodhi ngjarja!

Advertisement

Shqiptari 40 vjeçar nga Lakoni i Greqisë është pendûàr që mbÿtî grûàn dhe tash ka dertin dhe merakun e dy fëmijëve të mitur.
Avokati i të àkûzûàrit ka thënë se ajo që i intereson për momentin 40 vjeçarit është fati i fëmijëve.
“Ajo që i intereson është se çfarë do të ndodhë me fëmijët e tij. Kjo i intereson, vetëm fati i fëmijëve të tij dhe kjo nuk është pjesë e vijës mbrojtëse” deklaroi avokati i shqiptarit nga Elbasani që mbyti gruan të dielën.
Aktualisht dy fëmijët i ka marrë kunati i tij, ndërsa për ta po kujdeset edhe një psikolog.
Autori u shpreh se ishte penduar për veprimin e tij dhe pretendoi se ka humbur kontrollin kur 36-vjeçarja Elona është përballur me të dhe sipas tij e ka sharë duke i thënë se do të merrte fëmijët dhe do të largohej.
“Nuk duroj që një grua të më shajë”, mësohet se ka thënë autori.
“Isha i inatosur kur ajo më ofendoi, e kapa prej fyti dhe e mbyta. U turbullova dhe e mbyta kur më shau nënën time” mësohet se ka thënë gjithashtu ai.
Ngjarja ndodhi në Lakoni brenda shtëpisë së çiftit shqiptar nga Elbasani, teksa fëmijët ishin duke fjetur./ Abcneës.a

Advertisement

Read Previous

Papa: “Marrëdhënia se*ksuale jashtë martese nuk është m*ëkati më i madh”

Read Next

Harrojini Jeff Bezos dhe Elon Musk, ky është njeriu më i pasur në histori