Breaking News :

nothing found
04-12-2022

Hysaj dhe Rrahmani vijojnë të infektuar me koronavirus

Advertisement

Napoli ka njoftuar se Elseid Hysaj dhe Amir Rrahmani kanë dalë pozitiv sërish në testimin e fundit për koronavirus.

Dy futbollistët shqiptarë janë izoluar në banesat e tyre duke respektuar masat e vendosur për COVID-19.

“Të gjithë negativë nga tamponët e realizuar dje, me përjashtim të Amir Rrahmanit dhe Elseid Hysajt, që kanë dalë sërish pozitivë dhe janë izoluar nëpër banesat e tyre, në pritje të tamponit të radhës”, lexohet në komunikatën e Napolit./ Opinion.al

Advertisement

Read Previous

Zelanda e Re, pa asnjë rast me Covid

Read Next

Inspektime të përforcuara për festat e Vitit të Ri, janë mbyllur edhe katër objekte hotelierike