Humbi kontrollin e makinës dhe u përplas me pemën, humb jetën në Greqi i riu shqiptar

Estimated read time 1 min read

Një 25-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në një aksident tragjik në Greqi.

Mjeti i drejtuar nga shqiptari ka dalë nga rruga -në rrethana të paspecifikuara deri më tani -dhe është përplasur me një pemë aty pranë, me pasojë vdekjen e të riut.

Advertisement

25-vjeçari është transportuar me autoambulancën në Spitalin Kassandreia, ku u konstatua vdekja e tij.

Hetimet paraprake për shkaqet e sakta të aksidentit po kryhen nga policia.

Advertisement
Advertisement

You May Also Like